Про компанію

Компанія "БЕМАС" рада вітати Вас.

Наше підприємство займається виробництвом різних виробів вже понад дванадцять років. За цей час асортимент нашої продукції значно розширився і стабільно продовжує збільшуватися.

Наша мета - виробляти якісну і надійну продукцію, з конкурентоспроможною ціною.

Наші товари можуть застосовуватися в будівництві, господарстві, на відпочинку, в повсякденному житті і т.д. Ми постійно прагнемо збільшити асортимент і поліпшити якість продукції.
Ми пропонуємо широкий спектр послуг з металообробки. Виготовляємо як найпростіші деталі, так і технологічно складні вироби. Ми працюємо з листовим металопрокатом, обробляємо різні кольорові метали, працюємо з різними видами обладнання, виробляємо металообробку деталей або виготовляємо потрібні вам деталі із заготовок. Надаємо послуги з проектування і виготовлення штампів холодного штампування, пресформ, порубки металу, лиття гуми на ливарних машинах, лиття пластмаси на шприц пресі.

Можливе виготовлення металоконструкцій за ескізами та кресленнями. Здійснюємо різні види механічної обробки матеріалів. Наше підприємство володіє власними виробничими і складськими площами. При роботі з клієнтами ми приділяємо величезну увагу таким питанням як: зменшення термінів виготовлення замовлення, збільшення обсягів продукції, що випускається і зниження собівартості. Наша компанія пропонує послуги з розробки технології для виготовлення певних виробів на ваше замовлення. Так само в перелік послуг підприємства входить: порошкове фарбування, оцинковка, точкове зварювання, холодне штампування, контактне зварювання, гнуття, Галтовка, розкрій листового металу.


Товарна марка «БеМас» - має в своєму розпорядженні кілька виробничих підприємств різно-профільного напрямку - металообробка, лиття гуми, лиття пластмаси, гальваніка - порошково-полімерне фарбування і деревообробка. Різні напрямки діяльності ми вважаємо одним зі своїх конкурентних переваг, так як це дозволяє самостійно виготовляти необхідні комплектуючі для готової продукції.

Переваги підприємства - високий технологічний рівень, багаторічна позитивна історія взаємин з клієнтами і партнерами, професійна команда. Ми здійснюємо вихідний контроль якості і завжди відповідаємо за свою продукцію.

Доставляємо свою продукцію по всій території України за допомогою будь-яких Поштових компаній і компаній перевізників а так же своїм транспортом.

Ради кожній людині або організації звернули на нас увагу.

Ми пропонуємо Вам взаємовигідну співпрацю і готові застосувати весь потенціал нашого підприємства для забезпечення потрібних Вам обсягів і термінів виготовлення.